Suport për blerje !

CGSLI20682 – Motosharre mini me 1 bateri

21,500 L

Motosharre mini me 1 bateri 20 V / 2.0 Ah
Me motor pa karboncina

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CGSLI20682 - Motosharre mini me 1 bateri 21,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Motosharre mini me 1 bateri
20 V / 2.0 Ah
Me motor pa karboncina
Gjatesi lame 6”
Depozite vaji zinxhiri
Lubrifikim automatik
veshje me 2 komponente
Trup ergonomik

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CGSLI20682 – Motosharre mini me 1 bateri”