Krahistese me 2 bateri
Vlerësuar me 0 nga 5

Krahistese me 2 bateri

23,900 L

Marka:INGCO

Krahistese me 2 bateri 20V / 2.0 Ah


Kodi: CGSLI20682

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krahistese me 2 bateri”