Suport për blerje !

Korrese bari Robotike SILENO minimo + Prerese bari mini me bateri 3.6V

108,900 L

– Korrese bari Robotike SILENO minimo,siperfaqe 250 m2, me aksesore
– Prerese bari mini me bateri 3.6V/2.5 Ah

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Korrese bari Robotike SILENO minimo + Prerese bari mini me bateri 3.6V 108,900 L
Brand:GARDENA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

– Korrese bari Robotike SILENO minimo,siperfaqe 250 m2, me aksesore
– Prerese bari mini me bateri 3.6V/2.5 Ah

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korrese bari Robotike SILENO minimo + Prerese bari mini me bateri 3.6V”