Korrese bari
Vlerësuar me 0 nga 5

Korrese bari

35,900 L

Marka:INGCO

Korrese bari me benzine me fuqi 196 cc , gjeresi prerje 51 cm , koshi 60 l


Kodi: GLM196201

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korrese bari”