Korrese bari
Vlerësuar me 0 nga 5

Korrese bari

29,500 L

Marka:INGCO

Korrese bari me benzine me fuqi 141cc, gjeresi prerje 460mm ,koshi 60l


Kodi: GLM141181

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korrese bari”