Suport për blerje !

HKSD0658 – Koplet kacavidash 6 cop PH 1×75, 1×100, 2×150 te drejta 5×75, 5×100, 6×150

690 L

Koplet kacavidash 6 cop PH 1×75, 1×100, 2×150 te drejta 5×75, 5×100, 6×150

HKSD0658 - Koplet kacavidash 6 cop PH 1x75, 1x100, 2x150 te drejta 5x75, 5x100, 6x150 690 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HKSD0658 – Koplet kacavidash 6 cop PH 1×75, 1×100, 2×150 te drejta 5×75, 5×100, 6×150”