Kompresor monofaze

Kompresor monofaze

15,900 L

Kompresor monofaze silencioz pa vaj 24 Lt 0.8 Hp, 8 Bar


Kodi: ACS175241

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor monofaze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *