Kompresor Monofaze

Kompresor Monofaze

55,500 L

Marka:INGCO

Kompresor Monofaze 100 Lt, 2.2 kW/3 HP, 8 Bar

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor Monofaze”