Kompresor Monofaze

Kompresor Monofaze

25,500 L

Brand:INGCO

Kompresor Monofaze 50 Lt, 1.8 kW/2.5 HP, 8 Bar

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor Monofaze”