Kompresor Monofaze
Vlerësuar me 0 nga 5

Kompresor Monofaze

19,500 L

Kompresor Monofaze 50 Lt, 1.8 kW/2.5 HP, 8 Bar


Kodi: AC25508

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor Monofaze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *