Vendmbajtëse
Kompresor ajri

Kompresor ajri

3,500 L

Kompresor ajri me bateri 12 V (vetem trup)


Kodi: CACLI1201

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor ajri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *