Suport për blerje !

Kompresor ajri 12 V me tub 7.5 m

5,500 L

Kompresor ajri 12 V me tub 7.5 m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Kompresor ajri 12 V me tub 7.5 m 5,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kompresor ajri 12 V me tub 7.5 m