Komplet me celesa

Komplet me celesa

1,500 L

Komplet me celesa Fiso-Stel 8 cope / 6-19 mm (6,8,10,12,14,15,17,19mm)


Kodi: HKSPA1088

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet me celesa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *