Komplet me 8 disqe diamanti

Komplet me 8 disqe diamanti

1,990 L

Marka:INGCO

Komplet me 8 disqe Diamanti 115 mm, 6 Diamanti + 2 turbo

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet me 8 disqe diamanti”