Komplet me maja kacavide te gjata

Komplet me maja kacavide te gjata

450 L

Komplet me maja kacavide te gjata PH2 x 50 mm, 10 cp


Kodi: SDB11PH223

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet me maja kacavide te gjata”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *