Suport për blerje !

SDB11PH223 – Komplet me maja kacavide te gjata PH2 x 50 mm, 10 cp

490 L

Komplet me maja kacavide te gjata PH2 x 50 mm, 10 cp

SDB11PH223 - Komplet me maja kacavide te gjata PH2 x 50 mm, 10 cp 490 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SDB11PH223 – Komplet me maja kacavide te gjata PH2 x 50 mm, 10 cp”