Suport për blerje !

KEWH006W – Ngrohes uji per kuzhine (Bolier) 1500 W, depozita 15 Lt me temperature deri ne 75°C

7,990 L

Ngrohes uji per kuzhine (Bolier) 1500 W, depozita 15 Lt me temperature deri ne 75°C

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KEWH006W - Ngrohes uji per kuzhine (Bolier) 1500 W, depozita 15 Lt me temperature deri ne 75°C 7,990 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngrohes uji per kuzhine (Bolier) 1500 W, depozita 15 Lt me temperature deri ne 75°C

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEWH006W – Ngrohes uji per kuzhine (Bolier) 1500 W, depozita 15 Lt me temperature deri ne 75°C”