Suport për blerje !
Ofertë!

SSH07IDSB.42 – Kepuce pune lekure me mbrojtje nga elektriciteti Nr.42

Çmimi origjinal qe: 3,470 L.Çmimi i tanishëm është: 2,990 L.

-14%

Kepuce pune lekure me mbrojtje nga elektriciteti Nr.42

SSH07IDSB.42 - Kepuce pune lekure me mbrojtje nga elektriciteti Nr.42 3,470 L Çmimi origjinal qe: 3,470 L.2,990 LÇmimi i tanishëm është: 2,990 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSH07IDSB.42 – Kepuce pune lekure me mbrojtje nga elektriciteti Nr.42”