Suport për blerje !
Ofertë!

KEJC006W – Shtrydhe frutash dhe perimesh 40 W, me depozite 0.5 Lt

Çmimi origjinal qe: 2,020 L.Çmimi i tanishëm është: 1,590 L.

-21%

Shtrydhe frutash dhe perimesh 40 W, me depozite 0.5 Lt

KEJC006W - Shtrydhe frutash dhe perimesh 40 W, me depozite 0.5 Lt 2,020 L Çmimi origjinal qe: 2,020 L.1,590 LÇmimi i tanishëm është: 1,590 L.
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shtrydhe frutash dhe perimesh 40 W, me depozite 0.5 Lt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEJC006W – Shtrydhe frutash dhe perimesh 40 W, me depozite 0.5 Lt”