Suport për blerje !

Karroce veglash me 3 sirtare

12,500 L

Krijuar me material plastik qe duron shume.
Me 4 rrota.

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Karroce veglash me 3 sirtare 12,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karroce veglash me 3 sirtare

Krijuar me material plastik qe duron shume.
Me 4 rrota.