Karroce e galvanizuar 65 lt
Karroce e galvanizuar 65 lt

Karroce e galvanizuar 65 lt

4,500 L

Marka:BORMANN

Karroce e galvanizuar 65 lt

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karroce e galvanizuar 65 lt