Kaliber Inoxi
Vlerësuar me 0 nga 5

Kaliber Inoxi

2,490 L

Kaliber Inoxi 200 mm


Kodi: HVC01200

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kaliber Inoxi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *