Kaliber dixhital
Vlerësuar me 0 nga 5

Kaliber dixhital

890 L

Marka:INGCO

Kaliber dixhital plastik me bateri 3 v


Kodi: HDCP16150

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kaliber dixhital”