Kacavide PH2x6.0
Vlerësuar me 0 nga 5

Kacavide PH2x6.0

150 L

Kacavide PH2x6.0 mm me doreze me 2 komponente


Kodi: HS28PH2038

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kacavide PH2x6.0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *