Kacavide me bateri 4v

Kacavide me bateri 4v

2,990 L

Marka:INGCO

Kacavide me bateri 4V, perfshire 40 maja 25 mm Cr-V

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kacavide me bateri 4v”