Kacavide 6

Kacavide 6

450 L

Kacavide 6 ne 16.35*65mm,PH1+SL58.00*75mm,PH2+SL62cp maja: 6mm,8mm


Kodi: AKISD0608

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kacavide 6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *