Suport për blerje !

Inverter 12V-220V 1000W

6,990 L

Inverter 12V-220V 1000W

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Inverter 12V-220V 1000W 6,990 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Inverter 12V-220V 1000W