Suport për blerje !
Ofertë!

ID211008 – Trapan me Goditje 1100 W

Çmimi origjinal qe: 11,140 L.Çmimi i tanishëm është: 8,500 L.

-24%
ID211008 - Trapan me Goditje 1100 W 11,140 L Çmimi origjinal qe: 11,140 L.8,500 LÇmimi i tanishëm është: 8,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan me Goditje 1100 W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ID211008 – Trapan me Goditje 1100 W”