Suport për blerje !

HUK180225 – Set me thike alumini

490 L

Set me thike alumini me 10 lama 18×100 mm dhe thike tapicerie alumini me 10 lama 61×19 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HUK180225 - Set me thike alumini 490 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HUK180225 – Set me thike alumini me 10 lama 18×100 mm dhe thike tapicerie alumini me 10 lama 61×19 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HUK180225 – Set me thike alumini”