Suport për blerje !
Ofertë!

HSPP30502 – Sperkatese Mekanike 5 Lt 2.5 Bar

Çmimi origjinal qe: 1,700 L.Çmimi i tanishëm është: 1,450 L.

-15%

Sperkatese Mekanike 5 Lt 2.5 Bar

HSPP30502 - Sperkatese Mekanike 5 Lt 2.5 Bar 1,700 L Çmimi origjinal qe: 1,700 L.1,450 LÇmimi i tanishëm është: 1,450 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkatese Mekanike 5 Lt 2.5 Bar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSPP30502 – Sperkatese Mekanike 5 Lt 2.5 Bar”