Suport për blerje !

HSPP20202 – Sperkatese dore mekanike 2 Lt, 2.5

650 L

Sperkatese dore mekanike 2 Lt, 2.5 Bar

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HSPP20202 - Sperkatese dore mekanike 2 Lt, 2.5 650 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HSPP20202 – Sperkatese dore mekanike 2 Lt, 2.5 Bar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSPP20202 – Sperkatese dore mekanike 2 Lt, 2.5”