Suport për blerje !
Ofertë!

HRSP2107 – Litar shtrengimi 2 T / 10 m, 35 mm new

Çmimi origjinal qe: 960 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-7%
HRSP2107 - Litar shtrengimi 2 T / 10 m, 35 mm new 960 L Çmimi origjinal qe: 960 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Litar shtrengimi 2 T / 10 m, 35 mm new

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HRSP2107 – Litar shtrengimi 2 T / 10 m, 35 mm new”