Suport për blerje !

HKTHP10381 – Set me 38 vegla dore Super

3,900 L

Set me 38 vegla dore Super Select dhe vidiator 4V

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HKTHP10381 - Set me 38 vegla dore Super 3,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HKTHP10381 – Set me 38 vegla dore Super Select dhe vidiator 4V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HKTHP10381 – Set me 38 vegla dore Super”