Suport për blerje !
Ofertë!

HGVA01 – Perparese saldatori lekure gri 90*60 cm

Çmimi origjinal qe: 2,860 L.Çmimi i tanishëm është: 2,150 L.

-25%

Perparese saldatori lekure gri 90*60 cm

HGVA01 - Perparese saldatori lekure gri 90*60 cm 2,860 L Çmimi origjinal qe: 2,860 L.2,150 LÇmimi i tanishëm është: 2,150 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HGVA01 – Perparese saldatori lekure gri 90*60 cm”