Suport për blerje !
Ofertë!

HGS3201 – Skrapello 300 mm me 5 lama rezerve

Çmimi origjinal qe: 520 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-13%
HGS3201 - Skrapello 300 mm me 5 lama rezerve 520 L Çmimi origjinal qe: 520 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Skrapello 300 mm me 5 lama rezerve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HGS3201 – Skrapello 300 mm me 5 lama rezerve”