Helmete saldimi me fotoelemente DIN4 98×62 mm

Helmete saldimi me fotoelemente DIN4 98×62 mm

9,900 L

Marka:BORMANN

Helmete saldimi me fotoelemente DIN4 98×62 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Helmete saldimi me fotoelemente DIN4 98×62 mm