Helikopter betoni
Vlerësuar me 0 nga 5

Helikopter betoni

95,900 L

Helikopter betoni 4.8 KW


Kodi: GPT361-2E

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Helikopter betoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *