Suport për blerje !
Ofertë!

HEC21-2 – KRAH VINÇI MOTORI 2 T

Çmimi origjinal qe: 40,660 L.Çmimi i tanishëm është: 29,900 L.

-26%
HEC21-2 - KRAH VINÇI MOTORI 2 T 40,660 L Çmimi origjinal qe: 40,660 L.29,900 LÇmimi i tanishëm është: 29,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

KRAH VINÇI MOTORI 2 T

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HEC21-2 – KRAH VINÇI MOTORI 2 T”