Suport për blerje !

HDM08 – Maske mbrojtese me fiber karboni

225 L

Maske mbrojtese me fiber karboni me filter FFP2

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HDM08 - Maske mbrojtese me fiber karboni 225 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HDM08 – Maske mbrojtese me fiber karboni me filter FFP2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HDM08 – Maske mbrojtese me fiber karboni”