Suport për blerje !

HCBA14508 – Zgjatues SDS-Plus per gota betoni 450

1,350 L

Zgjatues SDS-Plus per gota betoni 450 mm + punto 8×110 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HCBA14508 - Zgjatues SDS-Plus per gota betoni 450 1,350 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HCBA14508 – Zgjatues SDS-Plus per gota betoni 450 mm + punto 8×110 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HCBA14508 – Zgjatues SDS-Plus per gota betoni 450”