Havi Kallaji

Havi Kallaji

1,250 L

Havi Kallaji 60 Watt


Kodi: SI0268

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Havi Kallaji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *