Hapese kanali

Hapese kanali

16,500 L

Marka:INGCO

Hapese kanali 1500 W gjeresi prerje 8-30 mm + 4 disqe preres 125 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hapese kanali”