Gure Fleksibel
Vlerësuar me 0 nga 5

Gure Fleksibel

3,900 L

Marka:INGCO

Gure Fleksibel 900 W ? 125 mm


Kodi: AG90028

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gure Fleksibel”