Gure Fleksibel
Vlerësuar me 0 nga 5

Gure Fleksibel

3,800 L

Marka:INGCO

Gure Fleksibel 750 Watt ? 115 mm


Kodi: AG75028

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gure Fleksibel”