CAGLI1152 – Gure Fleksibel me motor pa karboncina me bateri 20 V / 115 mm (vetem trup)

CAGLI1152 – Gure Fleksibel me motor pa karboncina me bateri 20 V / 115 mm (vetem trup)

9,900 L

Brand:INGCO

Gure Fleksibel me motor pa karboncina me bateri 20 V / 115 mm (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CAGLI1152 – Gure Fleksibel me motor pa karboncina me bateri 20 V / 115 mm (vetem trup)”