Suport për blerje !
Ofertë!

AG150018 – Gure Fleksibel 1500 Watt ? 125 mm I Ri

Çmimi origjinal qe: 10,880 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-31%

Gure Fleksibel 1500 Watt ? 125 mm I Ri

AG150018 - Gure Fleksibel 1500 Watt ? 125 mm I Ri 10,880 L Çmimi origjinal qe: 10,880 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AG150018 – Gure Fleksibel 1500 Watt ? 125 mm I Ri”