Gure fleksibel

Gure fleksibel

19,500 L

Marka:INGCO

Gure fleksibel me bateri 20 V / 4.0 Ah, 115 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gure fleksibel”