Gure Fleksibel

Gure Fleksibel

11,900 L

Gure Fleksibel 2600 W ? 230 mm


Kodi: AG26008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gure Fleksibel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *