Suport për blerje !

AG24008E – Gure Fleksibel 2400 W ? 230 mm

11,500 L

Gure Fleksibel 2400 W ? 230 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
AG24008E - Gure Fleksibel 2400 W ? 230 mm 11,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AG24008E – Gure Fleksibel 2400 W ? 230 mm”