Gozhde betoni

Gozhde betoni

1,350 L

Marka:INGCO

Gozhde betoni 50 mm (paketimi 1000 cope)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gozhde betoni”