Suport për blerje !

Gote HSS-BI-Metali 86 mm

2,390 L

Gote HSS-BI-Metali 86 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Gote HSS-BI-Metali 86 mm 2,390 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gote HSS-BI-Metali 86 mm”