Suport për blerje !

Gote HSS-BI-Metali 37 mm

990 L

Gote HSS-BI-Metali 37 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Gote HSS-BI-Metali 37 mm 990 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote HSS-BI-Metali 37 mm

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gote HSS-BI-Metali 37 mm”