Suport për blerje !
Ofertë!

GDE50001 – Gjenerator me nafte 5.0 Kw (9.0 Hp)

Çmimi origjinal qe: 136,320 L.Çmimi i tanishëm është: 99,500 L.

-27%

Gjenerator me nafte 5.0 Kw (9.0 Hp)

GDE50001 - Gjenerator me nafte 5.0 Kw (9.0 Hp) 136,320 L Çmimi origjinal qe: 136,320 L.99,500 LÇmimi i tanishëm është: 99,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GDE50001 – Gjenerator me nafte 5.0 Kw (9.0 Hp)”